Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На Співочому полі 1 жовтня відкриється квіткова виставка для закоханих, створена з понад мільйона бутонів хризантем

27 вересня 2021 року, 14:18

На Співочому полі 1 жовтня відкриється квіткова виставка «Історія кохання», створена з понад мільйона бутонів хризантем.

Кияни та гості столиці зможуть побачити композиції на любовну тематику, серед яких: фігури про космічну любов (від Місяця до Марса), варіації за мотивами етикеток від жуйок «love is», закохані єдинороги, плюшеві ведмедики Teddy, човни в тунелі кохання, купідон та герої мультфільмів. Словом, організатори обіцяють максимально інстаграмні локації для відвідувачів.

«Щороку ми намагаємось зробити щось нове та цікаве для наших гостей. Цього разу ми вирішили створити справжнє місто кохання: з арками для закоханих, повітряними кулями у формі сердець, весільної каретою та чарівними єдинорогами. До речі, це остання квіткова виставка в цьому сезоні, і я впевнений, що вона сподобається як дорослим, так і дітям», – зазначив організатор виставки Денис Погорєлко.

Виставка триватиме до 31 жовтня із 10:00-20:00.

Місце проведення: Співоче поле Печерського ландшафтного парку, вул. Лаврська, 33.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]