Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На станції «Театральна» розпочався капітальний ремонт ескалатора

14 вересня 2016 року, 11:25

Сьогодні на станції «Театральна» розпочався плановий капітальний ремонт ескалатора, який триватиме до 1 грудня поточного року. Це не позначиться на режимі роботи станції – для перевезення пасажирів будуть задіяні інші три ескалатори. Повідомили у КП «Київський метрополітен».

Окрім цього, на час ремонту буде зачинено один із входів/виходів до/з підземного переходу станції (зі сторони Музею історії Києва).

Нагадаємо, що до 6 жовтня поточного року на станції «Лісова» також триватиме ремонт ескалатора у вестибюлі № 1 (зі сторони станції «Чернігівська»). До цього часу в будні з 07:00 до 09:10 вестибюль працюватиме тільки на вхід (два ескалатори на підйом, один – у ремонті) та буде зачинений на вихід.

Такий графік роботи дозволить забезпечити вивезення пасажирів до центру міста в пікові ранкові години. У інший час ескалатори працюватимуть у режимі: один на спуск, інший – на підйом.

Комунальне підприємство «Київський метрополітен» просить із розумінням поставитись до тимчасових незручностей і користуватися для виходу зі станції у зазначений час вестибюлем № 2.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]