Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На території «Плесо» Дніпровська окружна прокуратура проводить обшук. Підприємство наголошує: закупівлі виконані відповідно до вимог законодавства, а кошти використані раціонально

09 серпня 2023 року, 14:54

На території комунального підприємства «Плесо» Дніпровська окружна прокуратура м. Києва проводить обшук. Зазначені дії виконуються в межах кримінального провадження щодо нібито розтрати бюджетних коштів на капремонт зон відпочинку «Галерна», «Чорторий» та «Троєщина». «Плесо» співпрацює зі слідством, надає наявні запитувані документи та інформацію.

Разом із тим, КП «Плесо» не погоджується з висновком щодо оцінки ефективності та результативності фінансово-господарської діяльності за 2019-2020 роки та І квартал 2021 року. Комунальним підприємством неодноразово надавались ґрунтовні пояснення та заперечення до вищезазначеного висновку.

У підприємстві наголошують, відкриті торги на закупівлі капітальних ремонтів зазначених пляжів проведено у відповідності до закону України «Про публічні закупівлі». Очікувана вартість вищезазначених закупівель визначена на підставі проєктних документацій на проведення капітального ремонту та експертних звітів, що це підтверджують. Зокрема, це експертний звіт, виданий ДП «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «Індпроктреконструкція» та ТОВ «Науково-виробниче підприємство «Міжрегіональна будівельна експертиза».

Фінансування здійснено на підставі розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) вiд 04.04.2018 № 550 «Про затвердження адресного переліку об'єктів для виконання робіт з капітального ремонту в межах затверджених бюджетних призначень на 2018 рік Управлінню екології та природних ресурсів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)».

Кошторисна документація переможців вищезазначених торгів складена в чіткій відповідності до проєктних документацій та отриманих позитивних звітів. Відповідно твердження аудиторів щодо завищення їхньої вартості є суб’єктивною думкою та не відповідає дійсності.

Зі свого боку керівництво КП «Плесо» всебічно сприяє правоохоронним органам у проведенні вищевказаних процесуальних заходів, розраховує на об’єктивність і неупередженість слідства. Остаточний висновок щодо можливих порушень визначить судова інстанція.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]