Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На туристично-культурному хабі Києва з’явились нові аудіогіди

09 січня 2023 року, 15:51

На порталі туристично-культурного хабу можна відвідати один із 16 маршрутів, що доступні з аудіосупроводом. Про це повідомляє Департамент інформаційно-комунікаційних технологій.

Цей проєкт виконує одразу декілька важливих місій: підвищує обізнаність слухачів про столицю з різних боків та надає можливість ознайомитись із Києвом онлайн. Також особливу увагу ми приділили інклюзивності цих прогулянок: розробили адаптивний інтерфейс до потреб людей з порушеннями зору, кожен охочий може «гуляти» такими маршрутами онлайн, а також усі маршрути доступні до прослуховування абсолютно безкоштовно.

Дізнатися про минуле і сучасне київської гастрономії, подивитися на Київ із висоти пташиного польоту, поєднати сучасний центр міста з історичним Подолом, або сконцентруватися на парках – обирайте власний маршрут із 16 доступних за посиланням: https://guide.kyivcity.gov.ua/trips.

На порталі туристично-культурного хабу також можна дізнатися про туристичні локації, актуальні події та знайти іншу корисну інформацію: про туристично-інформаційні центри, аудіо та 3D-тури містом, карту метро, міський транспорт тощо. В окремому розділі також можна переглянути 3D-тури зруйнованими та пошкодженими будівлями Києва внаслідок російської агресії.

Туристично-культурний хаб Києва вже відвідало близько 400 тисяч користувачів з-понад 30 країн світу.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]