Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На відновлення туристичної галузі Києва після пандемії може піти від 1,5 до 2-х років

03 грудня 2020 року, 17:48

На відновлення туристичної галузі Києва після завданих пандемією COVID-19 збитків, за прогнозами експертів, може знадобитися до 2-х років. Водночас на відновлення світової туристичної сфери потрібно не менше 5 років. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда під час онлайн-зустрічі з представниками посольств Нідерландів та Фінляндії.

«Зрозуміло, що протягом 2020 року Київ відвідала чи не найменша кількість іноземних туристів за останні 10 років. Але незважаючи на це столиця і Україна залишається популярним напрямом серед іноземців. І після послаблення обмежень за перше півріччя Київ відвідали 276 тисяч туристів, а за 9 місяців надходження від турзбору склали майже 30 мільйонів. Тобто галузь навіть в умовах пандемії є перспективною і приносить кошти до бюджету. Але пандемія закінчиться – і потрібно буде повертатися до нормального життя. Зараз ми вже працюємо над тим, щоб збільшити кількість туристів до України та Києва. Із цією метою ми плануємо провести спільну крос-промоцію з країнами, які можуть бути цікавими для українських туристів. Ми розпочали перемовини з посольствами Нідерландів, Фінляндії та інших країн, щоб вже навесні запустити ці проекти. Перш за все, вони будуть спрямовані на ознайомлення іноземних туристичних агенцій та представників мас-медіа з Україною і Києвом», – зазначила Марина Хонда.

Вона також додала, що практично усі європейські країни для України, і так само Україна для європейців, – перспективний напрям. Оскільки географічно країни досить близькі, для туристів може підійти формат поїздки на вихідні.

Також, за словами заступниці голови КМДА, Київ відвідала найбільша кількість туристів з наступних країн: Ізраїль, США, Білорусь, Німеччина та Великобританія.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]