Версія для людей із вадами зору

На вул. Алматинській завершуються ремонтні роботи

17 травня 2019 року, 15:58

На вул. Алматинській у Дніпровському районі столиці триває завершальний етап ремонтних робіт – дорожники влаштовують верхній шар асфальтобетонного покриття. Про це звітують у КК «Київавтодор».

Нагадаємо, що з 1965 року єдина транспортна артерія мікрорайону ДВРЗ капітально не ремонтувалася. У 2018 році у рамках масштабного капітального ремонту на об’єкті було влаштовано нову дощову каналізацію, сучасну плитну систему для безшумного проїзду трамваїв на перетинах вулиць, енергозберігаюче LED-освітлення, нову основу дорожнього одягу та два шари дорожнього покриття, а також відремонтовані тротуари.

Паралельно з ремонтом дороги капітально відремонтували і шляхопровід, який розташований на цій вулиці і який капітально ремонтувався вперше з моменту його будівництва у 1959 році.

Нагадаємо, у 2018 році у рамках реконструкції, капітального та поточного ремонтів відремонтовано майже 300 км столичних доріг і проїздів. За кілька останніх років у Києві оновили понад 830 кілометрів доріг.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua