Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На вулиці Миколи Закревського облаштують сквер

14 липня 2016 року, 14:26

Сьогодні рішенням Київради земельна ділянка між будинками № 33, 35 та 37 на вулиці Миколи Закревського в Деснянському районі отримала статус скверу.

Мешканці цих будинків неодноразово звертались до столичної влади з вимогами захистити цю територію від забудови та захоплення малими архітектурними формами. Тепер вказана земельна ділянка загальною площею 0,36 га стане рекреаційною зоною та місцем відпочинку деснянців.

Комунальному підприємству по утриманню зелених насаджень району доручено у встановленому порядку подбати про оформлення права постійного землекористування. За оформлення та благоустрій цієї зеленої зони у межах свого бюджетного фінансування відповідатиме комунальне обʼєднання «Київзеленбуд». Також буде внесено відповідні зміни до програми розвитку зеленої зони Києва.

Нагадаємо, на початку липня було відкрито нові сквери на вул. Теодора Драйзера в Деснянському районі та на бульварі Антонова – в Солом’янському. Загалом цього року заплановано відкрити 15 нових скверів, 6 з яких вже введено в експлуатацію.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]