Версія для людей із вадами зору

На вулиці Саксаганського ліквідовують додаткове пошкодження, послуги споживачам тимчасово надають через іншу тепломережу

14 листопада 2018 року, 15:03

На перетині вулиць Шота Руставелі та Саксаганського ліквідували пошкодження теплової мережі, що стало причиною провалу асфальтного покриття. Працівники виявили додаткові пошкодження, що можуть спричинити аварію, та працюють над заміною мереж. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв під час брифінгу.

Нагадаємо, «Київтеплоенерго» на період ліквідації аварії здійснило перепідключення будинків на іншу теплову мережу, щоб не залишати людей без послуг. За ніч було евакуйоване авто, що потрапило у зону пошкодження. Зараз здійснюють заміну зношених ділянок, після чого планують приступити до відновлення благоустрою проїжджої частини.

Він зауважив, що за останні півроку у Києві замінили понад 30 км найбільш аварійних ділянок теплових мереж.

«Це дозволило нам значно скоротити ту кількість аварій, яка могла б виникнути на цих ділянках. Однак, враховуючи серйозну зношеність трубопроводів – майже 80%, місту необхідна більш системна їх заміна. Уже із наступного року продовжимо цю роботу більш масштабно», – сказав заступник голови КМДА.

Ліквідація пошкодження тепломережі на перетині вулиць Саксаганського та Шота Руставелі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua