Версія для людей із вадами зору

На закупівлю карет швидкої допомоги виділено 30 млн грн – Микола Поворозник

04 жовтня 2016 року, 16:13

На закупівлю карет швидкої медичної допомоги з міського бюджету виділено 30 млн грн. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник під час презентації медичних автомобілів «Ford», яка відбулася в Міжнародному виставковому центрі.

«Столична галузь охорони здоров’я постійно поповнюється новітніми технічними засобами. Цього року ми вже придбали та передали до медичних закладів 100 нових автомобілів «Ford Fiesta» (Євро 5+). Таким чином ми повністю забезпечили  медспецтранспортом первинну та вторинну ланки медичної галузі столиці. На цих автомобілях лікарі оперативно доїжджають до пацієнтів  та надають необхідну допомогу вдома інвалідам, онкохворим і тим, хто не може самостійно дістатися лікарні», – розповів Микола Поворозник.

За його словами, наразі Департамент охорони здоров’я проводить тендер на закупівлю карет швидкої допомоги.

«Процедура торгів найближчим часом завершиться і вже цього року автомобільний парк швидких поповниться 15 новими каретами швидкої допомоги, оснащеними за сучасними вимогами. На цьому ми не будемо зупинятися і плануємо повністю замінити автопарк медичного транспорту», – підкреслив заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua