Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

На залізничному вокзалі столиці відкрилася фотовиставка «Київ – незламне серце Європи» (+фото)

10 січня 2023 року, 16:32

На залізничному вокзалі столиці представили виставку «Київ – незламне серце Європи». На фотографіях зображено життя мешканців Києва та приміських містечок в умовах російської агресії. Про це повідомила заступниця голови КМДА Марина Хонда.

«Ця виставка вже була представлена в Празі, Любляні, Гіссені, Мехіко та Берліні. На фотографіях поруч із горем та руйнуванням зображено і людську чуйність та хоробрість. Це потужний інструмент, аби привернути додаткову увагу іноземців до війни в Україні. Що вона не десь далеко, а прямо в центрі Європи. А виставка тут, щоб нагадати, як столиця та навколишні міста давали відсіч ворогу, обороняючи Київ. Нагадати про ту ціну та зусилля, яку заплатили наші захисники та мирне населення. Незважаючи на відносно спокійне життя в Києві, війна все ще продовжується. Ці 30 світлин показують і будуть надалі показувати світові мужність людей, які вистояли та продовжують жити», – зазначила Марина Хонда.

Виставка триватиме на вокзалі протягом місяця. Після вона поїде до інших міст Європи, а також мандруватиме Україною.

Організатор виставки – Департамент суспільних комунікацій КМДА.

В експозиції використано роботи Дениса Копилова, Олексія Самсонова, Миколи Тимченка, Миколи Синельникова, Бориса Корпусенка, Павла Петрова, Андрія Скакодуба та пресслужби ДСНС.

Відкриття виставки «Київ – незламне серце Європи» на столичному вокзалі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]