Версія для людей із вадами зору

Надходження від оплати паркування через мобільні додатки за перші дні зросли на 88%

15 серпня 2017 року, 10:27

Серед столичних водіїв зріс попит на мобільні додатки для оплати паркування. Надходження, отримані таким чином, збільшились на 88%. Про це повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Симонов, коментуючи перші результати переходу на безготівкову форму оплати паркування.

«За перші два дні впровадження безготівкової оплати, що діє у столиці з 10 серпня, виручка, зібрана за паркування транспортних засобів через паркомати та мобільні додатки, становить 17 595 гривень. Із них 12 517 гривень – грошові надходження від «мобільного паркування». У порівнянні з аналогічним періодом липня поточного року надходження, отримані через мобільні додатки, збільшились на 88%. Такі показники свідчать про зростання довіри водіїв до безготівкової оплати паркування та користування сучасними методами розрахунків за парковку», – зазначив директор Департаменту.

Нагадаємо, що розрахуватись за парковку водії можуть за допомогою паркомату, sms, мобільного додатка, або придбавши місячну картку чи паркувальний талон у кіосках.

Директор Департаменту транспортної інфраструктури наголосив на неприпустимості обігу готівкових коштів на відведених паркувальних майданчиках столиці та подякував свідомим водіям які оплачують паркування та активно використовують сучасні платіжні системи.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua