Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Нестача працівників у комунальному підприємстві «Центр організації дорожнього руху» найближчим часом може збільшитися до 12%

03 червня 2024 року, 13:45

Нестача працівників у КП «Центр організації дорожнього руху» найближчим часом може збільшитися до 12%: частина працівників виїхали з країни з початком повномасштабного вторгнення, частина звільнилися, а частина – служать у ЗСУ. Про це інформує комунальне підприємство.

Дефіцит кадрів зокрема пов’язаний з тим, що від початку повномасштабної війни до лав ЗСУ вступили 9% співробітників комунального підприємства. Це люди різних професій – від проєктувальників схем організації дорожнього руху до електромонтажників.

У зв’язку з мобілізаційними заходами нестача фахівців може збільшитись до 12%.

Як повідомляє «Центр організації дорожнього руху», наразі в підприємстві є 33 вакансії.

КП «ЦОДР» проводить посилену кадрову роботу із залучення фахівців робітничих професій – співпрацює із закладами профільної освіти та міським центром зайнятості.

Так, для безпеки дорожнього руху та підтримки дорожньої інфраструктури, зокрема відновлення дорожніх знаків і роботи світлофорів, підприємству потрібні робітники таких професій:

  • електромонтажник-налагоджувальник;
  • слюсар-ремонтник;
  • електромонтер з обслуговування електроустаткування;
  • оператор плазмової різки;
  • інженер-електрик;
  • електрозварювальник;
  • електрогазозварювальник.

Щодо працевлаштування звертайтесь у відділ кадрів комунального підприємства за телефоном: 044-374-11-38.

При цьому комунальне підприємство наголошує, що підготовка фахівців деяких професій потребує спеціалізованого навчання протягом 5 років. Йдеться про інженерів-проєктувальників, інженерів-будівельників, спеціалістів з управління дорожнім рухом, інженерів з безпеки дорожнього руху, інженерів з ремонту та обслуговування  світлофорних об’єктів, спеціалістів з технічного нагляду будівництва світлофорних об’єктів.

Нагадаємо, що наразі в комунальних підприємствах, зокрема й критичної інфраструктури, є можливість забронювати не більше 50% від військовозобов’язаних.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]