Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

У Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва КМДА оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В»

23
жовтня середа
час проведення 10:00

Відповідно до  Закону України «Про державну службу» та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246, з метою організації та проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби в Департаменті з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» та «В».

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, подає конкурсній комісії Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС (https://career.gov.ua) інформацію  визначену в умовах проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби. Разом з тим, особа, яка бажає взяти участь у конкурсі може подати неохідну інформацію до конкурсної комісії особисто або надіслати її поштою до 31 грудня 2019 року.

посилання на оголошення на Порталі вакансій - начальник юридичного відділу;

посилання на оголошення на Портала вакансій - головний державний інспектор (перша вакансія);

посилання на оголошення на Портала вакансій - головний державний інспектор (друга вакансія).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]