Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ніч у Києві пройшла спокійно, міські служби забезпечують життєдіяльність столиці та обладнують укріплення – Микола Поворозник

01 березня 2022 року, 9:11

Ніч проти 1 березня у столиці та на підступах до міста минула спокійно, відбулося кілька сутичок бійців ТрО з диверсантами. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

Міські служби наразі обладнують захисні споруди на в'їздах у столицю. Міська інфраструктура працює, подається світло, тепло та вода. Лікарні працюють у посиленому режимі та забезпечені всім необхідним.

«З 08:00 ранку на маршрути вийшов наземний транспорт. Працюватимуть ті маршрути, де можливо забезпечити перевезення. Режим роботи метро та наземного транспорту буде опубліковано на сайті КМДА», – наголосив Микола Поворозник.

Він нагадав, що комендантська година закінчилася о 7:00, а з 8:00 почали відкриватися магазини та аптеки. Перелік аптек також буде оприлюднено на сайті КМДА.

«Відсьогодні заборонено продаж алкогольних напоїв. Вони мають бути прибрані з полиць магазинів», - наголосив Микола Поворозник.

Він нагадав, що водії мають уникати смуги громадського транспорту, щоб забезпечити пересування військово техніки, машин «швидкої» та спеціальних служб. Особливо це стосується мостових переходів, які відкриті (Північний та Південний).

«У Києві також працює гуманітарний штаб. Він накопичує продукти та товари першої необхідності. Закликаю всіх небайдужих долучатися до цієї роботи. Потрібно перевозити, допомагати у фасуванні та завантаженні продуктів. Тримаймося! разом переможемо!» – наголосив Микола Поворозник.

Міська влада закликає киян не виходити з домівок та не пересуватися містом без нагальної потреби. Допомагати близьким, особливо людям похилого віку.
Місто живе в нових умовах – умовах воєнного стану і загрози. Закликаємо киян бути пильними! Про підозрілих людей, мародерів, одразу повідомляти правоохоронців та військових!

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]