Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Нічний снігопад: залучено 309 одиниць спецтехніки (+фото)

06 грудня 2021 року, 8:04

У столиці звечора 5 грудня триває снігопад. До початку опадів спецтехніка «Київавтодору» виїхала на вихідні позиції у місто. Це дозволило оперативно розпочати обробку протиожеледними засобами та прибирання снігу, повідомляє КК «Київавтодор».

Упродовж ночі у столиці працювали 309 одиниць спецтехніки. Протиожеледними засобами, в першу чергу, обробляли мости і шляхопроводи, підйоми та спуски, покриття із бруківки, тротуари. А бригади з ручного прибирання – зупинки, вузькі тротуари, сходи підземних і надземних переходів.

У нічну зміну залучали 195 дорожніх працівника у складі 34 бригад з ручного прибирання.

За прогнозами синоптиків протягом усього тижня ймовірні снігопади. Дорожня служба готова до складних метеоумов. КК «Київавтодор» має 458 одиниць основної і 128 одиниць додаткової техніки для прибирання снігу й нанесення протиожеледних засобів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]