Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Нова версія застосунку «Київ Цифровий» із розширеним функціоналом стала доступною для завантаження

20 травня 2021 року, 17:59

Сьогодні, 20 травня, нова версія міського застосунку «Київ Цифровий» стала доступною для завантаження. Команда КП «ГІОЦ» презентувала в ній розширені функції для використання транспортної карти.

Видалення транспортної карти

Задля безпеки персональних даних транспортна карта прив’язується лише до одного акаунту за номером телефону. У новій версії застосунку користувачі отримали можливість змінювати номер телефону та самостійно видаляти транспортну карту з акаунту. Після видалення карту можна додати в інший профіль.

Новий функціонал допоможе зібрати кілька карт в одному акаунті. Наприклад, щоб оплачувати проїзд родичів або слідкувати в «Цифровому» за поїздками дітей. Адже в застосунку відображається історія маршрутів за кожною картою.

Учнівські та студентські квитки

Сервіс працює не тільки для транспортних карт загального використання, а й для учнівських і студентських квитків. Їх можна так само додати в «Київ Цифровий» та отримати інформацію про особливості використання учнівських і студентських в застосунку.

Учнівський – це квиток для безкоштовного проїзду в громадському транспорті. Студентський надає знижку 50% на купівлю проїзного на місяць. У разі втрати застосунок дозволяє миттєво заблокувати транспортну карту, учнівський чи студентський квиток та зберегти усі поїздки.

«Київ Цифровий» – застосунок, розроблений командою КП «ГІОЦ», що об’єднав головні міські сервіси. У ньому вже доступні: поповнення транспортної карти, QR-квитки у смартфоні, оплата паркування та штрафів і повернення евакуйованої автівки з QR-кодом. Функціонал продовжують розширювати з урахуванням побажань містян.

Нову версію «Київ Цифровий» можна безкоштовно завантажити на iOS та Android.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]