Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Новий асфальт на вул. Милославській та підпірні стінки на Пейзажній алеї – у столиці тривають роботи з реконструкції та капітального ремонту

30 березня 2021 року, 10:29

На частині вулиці Милославської дорожники вже влаштували нижній шар покриття площею 9 тис. кв. м. Продовжується також оновлення й посилення основи дороги. Про це повідомляє КК «Київавтодор».

На Індустріальному шляхопроводі дорожні служби залили частину монолітної залізобетонної плити. Триває робота із в’язання нового армованого каркасу на інших ділянках споруди.

На вулиці Борщагівській завершують монтаж бордюрного каменю. Розпочали дорожники знімати старе асфальтове покриття. Зокрема, на ділянці між пров. Політехнічним і вул. Янгеля. Триває ремонт оглядових колодязів системи зливостоків.

На Пейзажній алеї з’являється нове мощення з гранітних ФЕМ. Бруківку монтують на монолітну бетонну плиту. Ремонтують і підпірні стінки вздовж схилу.

Нові опори освітлення встановлюють на просп. С. Бандери. Також на цій магістралі монтують бордюрний камінь.

Найближчим часом розпочнуть капітальний ремонт частини Кільцевої дороги (автошлях Т-1027), вул. Льва Толстого (від вул. Липківського до вул. Тарасівської), шляхопроводу на вул. Льва Толстого над залізницею, вул. Івана Франка, продовження робіт на вул. Чорнобильській.

Ремонт доріг

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]