Версія для людей із вадами зору

Новий світлофорний об’єкт запрацював на перехресті вулиць Б. Хмельницького і Терещенківської

19 лютого 2018 року, 15:33

На перехресті вулиць Богдана Хмельницького і Терещенківської у постійному режимі введено в експлуатацію новий світлофорний об’єкт. Це вже другий такий об’єкт на цій вулиці, запущений у роботу в рамках реалізації заходів столичної влади щодо підвищення безпеки та вдосконалення організації дорожнього руху в Києві. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури.

«Безпека руху є одним із пріоритетів для міської влади. Тому ми продовжуємо встановлювати світлофорні об’єкти на тих ділянках вулично-дорожньої мережі, де це найбільш необхідно. Новий світлофорний об’єкт дозволить підвищити пропускну здатність вулиці та безпеку дорожнього руху в умовах інтенсивного трафіку. У першу чергу це стосується безпеки пішоходів», – сказав директор Департаменту транспортної інфраструктури Сергій Симонов.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua