Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Олександр Густєлєв: На вулиці Лаврській дорожні служби завершили перший етап реконструкції дощової каналізації

02 квітня 2021 року, 13:21

Дорожні служби завершили перший етап реконструкції дощової каналізації на вулиці Лаврській. Тепер ситуація на вулиці під час залпових опадів зміниться на краще, адже це – одне з проблемних місць столиці. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв на своїй сторінці у Facebook.

«На сьогоднішній день збудовано нову нитку колектора. Новий трубопровід діаметром 1200 міліметрів залягає на глибині близько 5 метрів. Споруджували тунель завдовжки 472 метри тунелепрохідницьким комплексом Herrenknecht і методом штольневої проходки», – повідомив заступник голови КМДА.

За словами Олександра Густєлєва, наразі триває перевлаштування стартового майданчика, аби запустити щит для спорудження другої нитки колектора – довжиною близько 200 метрів.

Роботи з реконструкції цієї системи дощової каналізації планують закінчити у вересні цього року.

«Завдяки спорудженню нового колектора буде забезпечено належний водовідвід на вулиці Лаврській та унеможливлено підтоплення важливих об’єктів культурної спадщини, в першу чергу, святині і перлини – Києво-Печерської Лаври. Одночасно, крім цього об’єкту, цьогоріч заплановані роботи по іншим колекторам зливової каналізації – це Глибочицький, на вул. Вересневій, завершується розробка проєктно-кошторисної документації реконструкції колектора на вул. Шептицького», – зазначив Олександр Густєлєв.

Нагадаємо, що за останні роки реконструйовано і капітально відремонтовано декілька колекторів дощової каналізації, зокрема: Прозорівський, на перетині проспектів Правди і Порика, на вулиці Єреванській, на перетині вулиць Саврасова і Гаврилюка тощо.

Реконструкція дощової каналізації на вулиці Лаврській

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]