Версія для людей із вадами зору

Олександр Спасибко: «У 2017 році стартує друга черга реконструкції легкоатлетичного манежу в Дніпровському районі Києва»

17 лютого 2017 року, 12:33

Комунальне підприємство «Житлоінвестбуд-УКБ», яке проводило першу чергу реконструкції манежу, розпочало розробку технічної документації для наступного етапу проекту. Початок другої черги реконструкції легкоатлетичного манежу Київської міської школи вищої спортивної майстерності на проспекті Тичини, 18 у Дніпровському районі запланований на 2017 рік. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

Він розповів, що другим етапом реконструкції легкоатлетичного манежу передбачено спорудження прибудови з облаштуванням тренувально-розминочної зони. На першому поверсі прибудови будуть розміщені сектор для стрибків у довжину, 4 бігові доріжки та зони безпеки. На другому поверсі – зали для боксу, настільного тенісу та боротьби. Реконструкція буде проведена з урахуванням вимог Міжнародної федерації легкої атлетики і відповідатиме найвищим стандартам – з тим, щоб київський легкоатлетичний манеж і надалі проводив підготовку олімпійських чемпіонів і чемпіонів світу.

За його словами, завдяки тому, що легкоатлети Києва та України нарешті отримали сучасну тренувальну базу, Україна підготувала нових чемпіонів і значно укріпила свої позиції у світі. Порівняйте: на Олімпійських іграх у 2012 році наші легкоатлети здобули тільки одну бронзову медаль, а в 2016 році – вже 3 срібні медалі із 11 завойованих медалей збірної України в усіх видах спорту.

«Але нинішнє навантаження на цей спортивний об’єкт надзвичайно велике. Окрім підготовки професійних спортсменів, у легкоатлетичному манежі проводять зайняття 12 київських дитячих спортивних шкіл (по 600-800 дітей у період із 14 до 18 години), а також 3 марафонських спортивних клуби (по 100-150 осіб у вечірній час)», – повідомив Олександр Спасибко.

«У ході першого етапу реконструкції у манежі встановлено найкраще з існуючих у світі покриттів, сертифіковане Міжнародною асоціацією легкоатлетичних федерацій: 4 доріжки (коло), віражі, 8 прямих доріжок довжиною 60 метрів, ями для стрибків у довжину, висоту, сектор для штовхання ядра», – зазначив директор КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеслав Непоп.

Олександр Спасибко наголосив, що в 2017 році Київ планує лише пришвидшувати темпи розвитку мережі закладів освіти та соціальної, у тому числі спортивної інфраструктури.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua