Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Освітяни столиці пройдуть медичний огляд за кошти міста

29 липня 2020 року, 15:39

Школи Києва готуються до нового навчального року в умовах карантинних обмежень. Важливий запобіжний захід зі збереження здоров’я учасників освітнього процесу – обов’язковий медичний огляд педагогів та всіх працівників закладів освіти. Освітяни столиці до початку нового навчального року пройдуть медичні огляди за рахунок міського бюджету. Про це заявив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондриївський у дописі на сторінці у Facebook.

«В умовах пандемії нам необхідно врахувати реалії та виклики з метою створення безпечних умов перебування учнів, вихованців та студентів у закладах освіти Києва. Тому усім без винятку працівникам освітніх закладів столиці буде забезпечено таку можливість за рахунок бюджету міста. Усе частіше поширюється інформація про те, що вчителі мають робити це за власний кошт. Ще раз хочу наголосити, що медичну перевірку вчителі проходитимуть за кошти міста. Це питання на моєму особистому контролі. Профільний департамент та районні адміністрації вже працюють над тим, аби визначити кількість освітян, яким необхідно пройти медичний огляд», – зазначив Валентин Мондриївський.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]