Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Перевірки в метро стосувалися роботи ПАТ «Київметробуд» із субпідрядниками, а не столичної підземки

24 травня 2021 року, 14:41

13 травня та 14 травня, представники Київської міської прокуратури та головного управління Державної фіскальної служби України провели обшуки у адміністрації «Київського метрополітену». Про це під час прес-конференції повідомив начальник КП «Київський метрополітен» Віктор Брагінський.

Запити стосувалися діяльності ПАТ «Київметробуд» щодо будівництва метро на Виноградар. Зокрема, запитувалися договірні документи з ТОВ «Емпоріум бетон», ТОВ «Скайбуд», ТОВ «Завод автоштамп», ТОВ «Максісофт» та інші. Таких договорів у підприємства не може бути за законодавством, оскільки йдеться про відносини підрядника з субпідрядниками, тобто третіми особами.

Метрополітен надав представникам міської прокуратури та ГУ ДФС копії договорів між КП «Київський метрополітен» та ПАТ «Київметробуд».

Надали навіть ті документи, що уже направляли за запитами раніше.

«Інакше ніж політикою це назвати не можна», – сказав начальник київського метрополітену Віктор Брагінський.

Він наголосив, що метрополітен відкритий до співпраці та підтримує нульову толерантність до корупції. Підприємство проходить всі передбачені законодавством планові та позапланові перевірки та аудити.

Працівники метро забезпечують безперешкодний доступ до всіх приміщень. А звітність публікується на сайті метрополітену.

«Можу запевнити, що ми на одному боці з усіма структурами проти корупції. І тільки підтримуємо об'єктивну роботу щодо її викорінення!» – підсумував керівник підземки.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]