Версія для людей із вадами зору

«Першу чергу реконструкції розв’язки на Шулявці реально закінчити до кінця року», – Дмитро Давтян

27 березня 2018 року, 17:57

На реконструкцію транспортної розв’язки на Шулявці знадобиться 17 місяців і близько 811 млн грн. Про це у коментарі виданню «Сегодня» повідомив заступник голови КМДА Дмитро Давтян. Ця сума враховує компенсацію за знесення цеху №5 заводу «Більшовик». Першу чергу реконструкції планують закінчити вже до кінця цього року.

«Ми прибираємо застарілу конструкцію шляхопроводу та міняємо її на міцну нову. Це реально зробити до кінця поточного року, і коштів – 380 млн грн – вистачить, щоб розширити дорогу до шести смуг (вісім, якщо враховувати з'їзди) і відновити рух цією ділянкою», – говорить заступник голови КМДА.

За його словами, другий етап передбачатиме будівництво ще двох з'їздів. «Переговори з керівництвом «Більшовика» зараз ведуться. Потрібно напрацювати варіанти об'їзних та альтернативних шляхів. Основний варіант, що розглядається зараз, – проїзд вулицями Гарматною та Виборзькою», – розповів Дмитро Давтян.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua