Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко зустрівся зі студентами Лондонської школи економіки

27 березня 2018 року, 20:08

Мер столиці Віталій Кличко зустрівся зі студентами Клубу міжнародних відносин Grimshaw Лондонської школи економіки, які відвідали Київ.

Студентів цікавили як економічні питання, так і політичні. Зокрема, внутрішня ситуація в Україні, конфлікт на сході держави, за яких умов Україна зможе відновити мир на Донбасі та повернути Крим.

Віталій Кличко зауважив, що збройного конфлікту на Донбасі не було б без пропаганди, фінансової підтримки та постачання зброї з Росії.

«Усі розуміють, що це не конфлікт в одному окремому регіоні. Це конфлікт між Росією і Україною. Бо наша держава має власне бачення свого майбутнього – в європейській спільноті, а Росія хоче відродити імперію, – зауважив Віталій Кличко. – Без пропаганди, фінансової підтримки та постачання зброї з боку Росії цього конфлікту на сході України ніколи не було б», – сказав Віталій Кличко, пояснюючи студентам Лондонської школи економіки причини конфлікту на сході України та коментуючи відносини України та Росії.

Віталій Кличко пояснив, що зупинити війну на сході країни та повернути Крим стане можливим, коли Україна досягне економічного та політичного успіху.

«Дуже часто я чую запитання, як ми зупинимо конфлікт на сході та повернемо Крим у склад України. Я переконаний: наш економічний та політичний успіх буде найкращою відповіддю нашим ворогам і нашим друзям, – сказав мер. – Це нелегко, бо ми отримали у спадок стару, бюрократичну і корупційну систему. Ми маємо її змінити, маємо втілити необхідні реформи і перетворення», – зауважив Віталій Кличко.

Також міський голова наголосив, що Росія втручається у процеси в Україні.

«Росія втручається у внутрішні процеси в Україні. Намагається зруйнувати Україну зсередини. Це – гібридна війна. Не тільки за допомогою зброї, а й інформаційна війна з пропагандою та популізмом», – підсумував він.

Також Віталій Кличко розказав студентам про те, як міській владі вдається наповнювати бюджет, скорочувати зовнішній борг столиці, ремонтувати дороги, будувати школи та дитсадки, втілювати проекти системи Smart Сity.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua