Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Петицію щодо проекту трирівневої розв’язки на Шулявці прийнято до розгляду

17 серпня 2017 року

Петицію щодо проекту трирівневої розв’язки на Шулявці прийнято до розгляду 

Електронна петиція “Обрати проект трирівневої розв’язки реконструкції Шулявського шляхопроводу” набрала необхідну, згідно з рішенням Київської міської ради

“Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій”, кількість голосів та прийнята до розгляду.

Відтак, вказана петиція набрала 10314 голосів, при мінімально необхідних 10000.

В.о голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс уже доручив виконавчому органу Київради (КМДА) розглянути електронну петицію. 
Окрім того, зазначену ініціативу в установленому порядку мають розглянути постійні комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування, а також із питань транспорту, зв'язку та реклами.

Автор звернення Дмитро Корнійчук зазначає, що 18 травня на засіданні Містобудівної ради Києва було обрано проект реконструкції Шулявського шляхопроводу, який передбачає знесення корпусу заводу «Більшовик». За його словами, серед запропонованих варіантів реконструкції є трирівнева розв’язка  замість дворівневої, з реверсним кільцем для поворотів. І саме її, на думку автора електронної петиції, варто обрати. 

Із повним текстом петиції можна ознайомитись за посиланням:
https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=6240

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]