Версія для людей із вадами зору

Петро Пантелеєв доручив дослідити територію небезпечного схилу на провулку І. Мар’яненка та сформувати план укріплення

18 серпня 2016 року, 11:14

Міське комунальне підприємство «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» («СУППР») здійснить обстеження території схилу між житловим будинком № 7 на пров. І. Мар’яненка та будівлею ПАТ «Киянка» на вул. Мечникова, 9. За результатами обстеження буде сформовано план відновлення його стійкості.

Відповідне доручення комунальному підприємству надав заступник  голови КМДА Петро Пантелеєв під час засідання Постійної комісії із питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

Нагадаємо, 13 серпня на території зсувонебезпечного схилу між житловим будинком № 7 на пров. І. Мар’яненка та будівлею ПАТ «Киянка» на вул. Мечникова, 9, у притул до будівництва офісно-житлового центру виник зсув ґрунту. Внаслідок чого один із гаражів і декілька дерев сповзли в провалля в бік до будівлі ПАТ «Киянка».

На засіданні були надані доручення службам м. Києва відповідно до їх компетенції. Так, ПАТ «АК «Київводоканал», ПАТ «Київенерго» та ПАТ «Київгаз» проведуть обстеження мереж та нададуть інформацію щодо їх технічного стану.

Управління (інспекції) самоврядного контролю КМДА здійснять службове розслідування щодо проведених аварійних робіт на ділянці водопровідної мережі на пров. І. Мар’яненка, 7.

Також буде проведено спільну роботу з землевласниками для виконання необхідних заходів з укріплення схилу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua