Версія для людей із вадами зору

Підписано меморандум про співпрацю між КМДА та Держаною інноваційною фінансово-кредитною установою у сфері активізації інвестиційної діяльності

06 червня 2018 року, 11:48

У рамках заходів виставки-презентації київських промислових підприємств «Зроблено в Києві» заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян та голова правління Держаної інноваційної фінансово-кредитної установи Володимир Ставнюк підписали меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

Метою цього меморандуму є створення основи для співпраці, обміну інформацією та зміцнення зв’язків між сторонами у сфері інвестиційного співробітництва та визначення наявних інвестиційних можливостей та проектів у місті Києві з метою заохочення інвестицій у всіх секторах.

«На мою думку, підписання цього меморандуму значно спростить доступ столичних підприємств і виробників не лише до доступних ресурсів, але й відкриє перед ними можливості щодо виходу на іноземні ринки. Адже основне завдання у підприємницькому секторі – виступити, по суті, посередником між українським бізнесом, особливо малим бізнесом, і тими, кому він може бути цікавий. Безумовно, підписання меморандуму стане знаковим для розвитку київського бізнесу, ми прагнули цього», – сказав під час церемонії підписання документу Дмитро Давтян.

Документ визначає основні напрями співпраці для ефективного використання фінансового, технічного та технологічного потенціалу КМДА та ДІФКУ для активізації інвестиційної діяльності у Києві, а також сприяє створенню умов для розвитку виробничо-технологічного потенціалу у сфері промисловості.

За словами директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Андрія Мельничука, документ як дієвий інструмент сприятиме інтенсифікації освоєння та збільшення виробництва високотехнологічної, енергоефективної, екологічної, експортоорієнтованої та імпортозамінюючої продукції, а також популяризації інноваційної та інвестиційної діяльності столичних промислових підприємств.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання та діє упродовж п’яти років.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua