Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Пільгові посвідчення для проїзду в наземному транспорті Києва діятимуть до 1 січня 2019 року

05 липня 2018 року

Пільгові посвідчення для проїзду в наземному транспорті Києва діятимуть до 1 січня 2019 року

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до міської цільової  програми “Турбота. Назустріч киянам” на 2016 — 2018 роки.

Відповідно до рішення, для  пільговиків проїзд у наземному транспорті за відповідними посвідченнями продовжено до кінця поточного року. Таким чином, власники Картки к иянина, які не встигли її замінити, матимуть додатково півроку для переоформлення, при цьому не втрачаючи пільги на проїзд у наземному громадському транспорті.

«Цим рішенням ми продовжуємо можливість використовувати пільгове посвідчення для проїзду у громадському наземному транспорті з 1 липня 2018 року до 1 січня 2019-го. Після зазначеного терміну в повноцінну дію вступає «Картка киянина». Вона замінить пільгові посвідчення. До того часу увесь наземний транспорт столиці має бути обладнаним автоматизованою системою для оплати проїзду та обліку пасажирів», - зазначив директор Департаменту соціальної політики виконавчого органу Київради (КМДА) Юрій Крикунов.

Зазначимо, міська влада планує найближчим часом оснастити весь рухомий склад комунального транспорту та турнікети на станціях швидкісного трамваю, міської електрички та фунікулеру валідаторами для зчитування електронних квитків для проїзду, в тому числі і Карток Киянина. До слова, наразі перевагами Картки киянина користуються вже близько 700 тисяч громадян.

Рішення підтримали 88 депутатів Київради.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]