Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Пішохідний міст з Оболонської набережної на острів Оболонський будують за кошти меценатів та Метрополії Великого Парижа. Проведення тендера – це технічна процедура, адже раніше виділені кошти були зараховані до спецфонду

18 квітня 2024 року, 14:38

Зведення пішохідного мосту з Оболонської набережної на острів Оболонський здійснюється за кошти меценатів та Метрополії Великого Парижа. Проведення тендера, що оголосили 16 квітня, – це технічна процедура.

Новий тендер оголошено у зв’язку з тим, що попередньо кошти, виділені Метрополією Великого Парижа, були зараховані до спеціального фонду. Водночас Державна казначейська служба України вимагає проведення тендера в порядку Закону України «Про публічні закупівлі». Це також передбачено додатком № 5 до тендерної документації.

Тому інвестором робіт за новим тендером фактично є Рада Метрополії Великого Парижа.

Наголошуємо, що на зведення пішохідного мосту, що зʼєднає між собою парк Наталка, набережну та острів Оболонський, бюджетних грошей місто не залучає. Будівництво відбувається за кошти меценатів та кошти Метрополії Великого Парижа. Іноземні партнери виділили допомогу саме на цей проєкт.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]