Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

«Плесо» з’ясовує причини забруднення озера Віра, що у Святошинському районі столиці

06 червня 2024 року, 13:30

Фахівці КП «Плесо» з’ясовують причини забруднення озера Віра, що у Святошинському районі столиці. Про це інформує комунальне підприємство.

Одразу після повідомлення про виявлення яскраво забарвлених блакитних плям на поверхні озера Віра фахівці «Плесо» розпочали оперативну перевірку. На місце події виїхали фахівці комунального підприємства для візуального огляду та збору проб води для подальшого аналізу.

Зібрані проби води передадуть до акредитованої лабораторії для проведення хімічного та біологічного аналізу. Це допоможе визначити походження та склад забруднень.

Водночас фахівці встановлюють можливе джерело забруднення. У разі виявлення порушень вживатимуть заходи щодо усунення та притягнення винних до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Про результати лабораторних досліджень і вжиті заходи з усунення забруднення КП «Плесо» поінформує окремо на офіційному веб-сайті підприємства та в соціальних мережах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]