Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав українських журналістів із професійним святом: Дякую за вашу місію, яка теж наближає Перемогу України!

06 червня 2024 року, 13:03

Мер Києва Віталій Кличко у своєму Telegram-каналі привітав українських журналістів із професійним святом.

«Вітаю з професійним святом усіх українських журналістів! Важливість і часто небезпечність вашої професії сьогодні, як ніколи, оцінена суспільством. Від вас люди отримують інформацію, чекають на новини, до вас звертаються в пошуках справедливості. Сьогодні українські журналісти гинуть на фронті – і висвітлюючи цю варварську війну, щоб світ бачив, який геноцид чинить росія. І захищаючи волю й незалежність України зі зброєю в руках. Тисячі працівників медіа тримають сьогодні інформаційний фронт. І правдою з передової, де б’ються наші Захисники, і показуючи, як живе й працює Україна та столиця в умовах війни. Ваша об’єктивність, дотримання стандартів роботи дуже важливі! Бо слово – це теж зброя. І ця зброя має бути на боці справедливості і правди! Дякую за вашу місію, яка теж наближає Перемогу України!» – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]