Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Плюс 25,6 млн грн до бюджету міста!!!

29 вересня 2017 року

Сьогодні відбувся аукціон з продажу об’єкту приватизації – нежитлових будівель загальною площею 1414,9 кв.м (літери А, Б, В, Г, К, Н, О, П, І), розташованих за адресою: м. Київ, Військовий проїзд, 6, які перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Києва.

Початкова ціна об’єкту становила 9 884 160 гривень.

Об’єкт продано з перевищенням його початкової ціни у 2,6 рази, остаточна ціна продажу склала 25 698 816 гривень.

Організатором даного аукціону виступала Товарна біржа «Перша універсальна біржа «Україна».

Земельна ділянка комунальної власності під об’єктом приватизації окремо не виділена. Крім того на ній ще залишаються нежитлові будівлі комунальної власності загальною площею 992,2 кв.м.

Відповідно до умов продажу питання подальшого землекористування буде вирішуватись новим власником самостійно у встановленому чинним законодавством порядку.

Об’єкт розташований поруч з житловим комплексом Новопечерські Липки, який зведений на землі комунальної власності, переданій в орендне користування.

На аукціоні також були присутні телеканал 1+1 та ТРК «Київ», а також представники Київської міської ради.

Як вже на жаль стало традицією, підготовку та проведення аукціону супроводжували ряд дезінформації та провокацій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]