Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час акції до Всесвітнього дня зору – Валентина Гінзбург

16 жовтня 2019 року, 18:17

Понад 1300 киян скористалися можливістю перевірити зір під час діагностично-профілактичної акції, ініційованої Департаментом охорони здоров’я, до Всесвітнього дня зору. Про це розповіла директорка Департаменту Валентина Гінзбург.

«У 1350 обстежених виявлено понад 700 патологій. Це різні проблеми – від погіршення гостроти зору до досить серйозних, таких, що за відсутності лікування можуть призвести до сліпоти. Наприклад, лише в Олександрівській лікарні серед 106 обстежених – 9 вперше виявлених глауком, а в клініко-діагностичному центрі Печерського району – 5 глауком, 27 катаракт! І такі вражаючи показники ми отримали з усіх медзакладів», – зазначила Валентина Гінзбург.

Директорка Департаменту підкреслила, що хоча виявлених проблем із зором серед киян досить багато, точна діагностика передбачає початок адекватного лікування, а отже реальну можливість для кожної людини зберегти або навіть повернути зір.

«Департамент охорони здоров’я намагається регулярно пропонувати киянам додаткові можливості обстежень. Нещодавно у медичних закладах столиці кияни могли перевірити свою серцево-судину систему, а просто зараз у столиці проходить тижневик обстеження жінок на рак молочної залози, – зазначила Валентина Гінзбург. – Проте хочеться звернутися до містян. Не варто чекати нагоди, щоб перевірити своє здоров’я. Будьте на постійному зв’язку зі своїм сімейним лікарем та вирішуйте всі питання у плановому робочому порядку! Будьте уважні до себе, до своїх близьких та будьте здорові!».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]