Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад 7 тисяч учасників із різних міст України та світу взяли участь у 30-му «Пробігу під каштанами» (+фото)

29 травня 2023 року, 11:07

Із нагоди Дня Києва понад сім тисяч учасників з різних міст України та світу взяли участь у 30-му міжнародному спортивно-благодійному «Пробігу під каштанами». Учасники подолали символічну дистанцію – п’ять кілометрів.

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, українці підтримують особливу традицію – виходять на пробіг заради благодійної мети.

«Пробіг об’єднав киян та всіх небайдужих задля допомоги дітям. Учасники бігли заради маленьких пацієнтів Центру дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України. Зібрані під час цієї спортивної події внески підуть на закупівлю необхідного обладнання для лікування дітей. До «Пробігу під каштанами» долучились не лише мешканці столиці, учасники виходили на старт ледь не в кожному місті вільної України, а також у понад 30 країнах світу. Загалом долучилось 120 команд. Це команди військових, медиків, ДСНС, благодійних та релігійних організацій, профспілок та бізнесу», – зазначила Юлія Хан.

Перед початком пробігу олімпійський чемпіон зі спортивної гімнастики Олег Верняєв провів руханку для всіх охочих на локації поблизу пам’ятника засновникам Києва.

Директорка Департаменту молоді та спорту КМДА подякувала ініціаторці проєкту «Пробіг під каштанами» Ірині Кузнєцовій, яка вже 30 років поспіль організовує спортивно-благодійну подію.

Організатори заходу: благодійний фонд «Пробіг під каштанами» спільно з Департаментом молоді та спорту КМДА.

30-й «Пробіг під каштанами» до Дня Києва

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]