Версія для людей із вадами зору

Попри складну ситуацію з енергозабезпеченням, «Київтеплоенерго» завершує підготовку теплоенергетичного господарства до зими – Петро Пантелеєв

14 вересня 2018 року, 13:43

Попри складну ситуацію з енергозабезпеченням Києва, «Київтеплоенерго» завершує підготовку міста до зимового періоду. Про це в інтерв’ю Укрінформу розповів заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Заступник голови КМДА наголосив, що як і в попередні роки, опалювальний сезон у Києві розпочинають, орієнтуючись на температуру повітря.

«Як тільки середньодобова температура повітря опускається нижче +8°С протягом трьох діб і має тенденцію до зниження, то місто приймає рішення про розгортання системи опалення. Однак зазначу, що заклади соціальної сфери – школи, дитсадки, лікарні та інші заклади – можуть підключитися до тепла за індивідуальними заявками – раніше чи пізніше», – повідомив він.

Петро Пантелеєв додав, що протиаварійні служби КП «Київтеплоенерго» щодня виявляють і ліквідовують від 40 до 50 пошкоджень. Наразі вже майже виконані гідравлічні випробування теплових мереж.

Для безперебійної роботи КП «Київтеплоенерго» отримало нову спеціалізовану техніку: 12 екскаваторів JCB із навісним обладнанням, 2 крани-маніпулятори, 2 аварійних автомобілі та 11 спецаварійок на базі Ford. Ці авто дуже необхідні для оперативної ліквідації пошкоджень. До кінця року підприємство планує закупити ще 8 спецаварійних автомобілів із гідравлічною технікою, 2 аварійні повнопривідні машини, обладнані на випадок стихійних лих, та асфальторіз.

Нагадаємо, що з 1 серпня комунальне підприємство експлуатує ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6, сміттєспалювальний завод «Енергія». На сьогодні колектив підприємства налічує майже 7,5 тис. працівників, які забезпечують роботу за різними напрямками.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua