Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Пошкоджений найбільший прапор України замінять одразу після поліпшення погодних умов

28 жовтня 2023 року, 18:28

У міста підготовлене запасне полотнище замість пошкодженого на флагштоку головного прапора України. Про це заявив заступник голови КМДА Вячеслав Непоп.

«Через екстремальні погодні умови поривами вітру був пошкоджений найбільший прапор України – попри те, що напередодні його приспустили для збереження цілісності. Міцне вітростійке полотнище не витримало негоди, яка вирує у столиці. Однак на такі випадки ми і передбачили запасні елементи», – сказав Вячеслав Непоп.

Наразі пошкоджені залишки полотнища з флагштока зняли. А новий прапор України замайорить над київськими схилами, щойно поліпшаться погодні умови.

Нагадаємо, на сьогодні споруда флагштока є найбільшою в Україні, висота флагштока – майже 90 метрів, вага – 32 тонни. Розмір полотнища прапора – 16 на 24 метри.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]