Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Працівники чоловічої хорової капели захищають Україну від окупантів у лавах Збройних Сил України та батальйонах тероборони

20 вересня 2022 року, 10:42

Представники Муніципальної академічної чоловічої хорової капели ім. Л. М. Ревуцького з перших днів повномасштабної війни захищають країну в лавах Збройних Сил України та територіальної оборони Києва. Як розповіли у комунальному закладі культури, для деяких капелян, які протягом усього свого життя займалися винятково творчими справами, від початку повномасштабного вторгнення повсякденням став фронт.

«Павло, Руслан та ще один Павло добровільно пішли захищати рідну країну від ворога в перші ж дні війни. До цього Павло 19 років самовіддано працював у капелі, він обдарований тенор родом із Луганщини. Зараз чоловік тримає стрій пліч-о-пліч зі своїми побратимами в лавах ЗСУ. Ще двоє яскравих артистів капели Руслан та Павло вступили до батальйонів тероборони. Талановиті артисти, справжні професіонали своєї справи, такі різні за характером, проте схожі у своїй любові до Батьківщини», – розповіли в муніципальній хоровій капелі.

Творчий колектив вірить у захисників України, пишається ними та після перемоги з нетерпінням чекає на їхню появу на сцені капели.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]