Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Працівники «Муніципальної охорони» врятували чоловіка, який через необережність впав із Північного мосту в річку

10 березня 2023 року, 11:00

Працівники комунальної організації «Муніципальна охорона» міста Києва врятували чоловіка, який через необережність впав із Північного мосту в річку Дніпро й мало не потонув. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.    

Під час здійснення добового чергування Труханового острова у Дніпровському районі надвечір 9 березня охоронники контрольно-пропускного пункту отримали повідомлення від небайдужого громадянина про те, що він став свідком, як із Північного мосту в річку Дніпро впала людина. Охоронники негайно викликали рятувальників головного управління ДСНС в місті Києві та групу швидкого реагування «Муніципальної охорони», яка працювала неподалік.

 Прибувши на місце події, члени екіпажу «Муніципальної охорони» помітили людину, яка потребувала допомоги, й за допомогою човна, що був поруч, дісталися до потерпілого.

На той час потерпілий майже втратив свідомість і почав тонути, тому один із «муніципалів» негайно відреагував і пірнув у воду, щоб надати допомогу. Завдяки оперативним, професійним та злагодженим діям працівників «Муніципальної охорони» вдалося уникнути трагічного наслідку та зберегти життя людини.

  Невдовзі на місце події прибули патруль водної поліції та рятувальники, які доставили потерпілого медикам.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]