Версія для людей із вадами зору

Представники столичної влади представили проект розвитку Києва французьким компаніям

25 листопада 2019 року, 15:58

Представники столичної влади представили проект розвитку Києва французьким компаніям. Як повідомили в Управлінні міжнародних зв’язків, делегацію приймало французьке державне агентство з міжнародного розвитку французьких підприємств «Бізнес Франс Україна» при Посольстві Франції в Україні.

Підприємства отримали нагоду поспілкуватися з представниками делегації Європейського Союзу, Європейського інвестиційного банку, Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, Світового Банку та Міжнародної фінансової корпорації з приводу програм фінансування в Україні.

До заходу також долучилися представники місцевої влади Києва, Вінниці, Запоріжжя, Миколаєва та Маріуполя, що представили проекти розвитку міст у форматі круглого столу та індивідуальних зустрічей із французькими компаніями.

 

Довідково.

Французьке державне агентство з міжнародного розвитку французьких підприємств «Бізнес Франс Україна» надає підтримку французьким компаніям в рамках їхніх експортних проектів на українському ринку, а також інформує щодо можливостей інвестування в економіку Франції.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua