Версія для людей із вадами зору

Приватизація комунального майна столиці розблокована

06 лютого 2019 року, 11:28

7 березня 2018 року набрав чинності Закон України «Про приватизацію державного і комунального майна», який передбачає нові правила здійснення продажу комунальних та державних об’єктів приватизації.

«Процес здійснення приватизації у Києві зрушив із мертвої точки. Станом на сьогодні інформація про 8 об’єктів внесена до електронної торгової системи «ПрозорроПродажі», прийняті рішення про приватизацію перших 4-х об’єктів, утворені аукціонні комісії, 30 січня проведені їх засідання, на яких розроблені умови продажу та інформаційні повідомлення про продаж. 1 лютого затверджені протоколи засідання аукціонних комісій з умовами продажу та інформаційними повідомленнями», – повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак.

28 лютого 2019 року в електронній торговій системі «ПрозорроПродажі» пройдуть перші аукціони з продажу 4-х об’єктів малої приватизації.

Щодо підготовки до продажу інших неприватизованих об’єктів, які включені у додаток 1 до рішення Київської міської ради від 31 березня 2011 року № 100/5487 «Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва», Володимир Слончак зазначив:

«1 лютого 2019 року проведена нарада за участю профільних заступників голів районних в місті Києві державних адміністрацій та керівників структурних підрозділів районних в місті Києві державних адміністрацій, до компетенції яких належать питання майна комунальної власності. На нараді поставлені чіткі строки і завдання щодо забезпечення заходів із підготовки, виготовлення необхідної документації для продажу об’єктів, вже включених до переліків об’єктів, що підлягають приватизації, а також надання органу приватизації інформації та документів стосовно нових об’єктів, які можуть бути запропоновані до продажу».

Після виготовлення необхідних документів всі неприватизовані об’єкти з додатку 1 до рішення Київської міської ради від 31 березня 2011 року № 100/5487 «Про Програму приватизації комунального майна територіальної громади міста Києва», які можуть бути реалізовані, будуть виставлені до продажу на електронних аукціонах в електронній торговій системі «ПрозорроПродажі».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua