Версія для людей із вадами зору

Приватна компанія «Водоканал-Сервіс» заборгувала за отриману теплову енергію та поставила перед ризиком відсутності тепла 40 житлових будинків

01 листопада 2019 року, 16:22

Комерційна структура «Водоканал-Сервіс», що здійснює постачання тепла та гарячої води в 40 житлових будинків, що управляються ЖБК та ОСББ, накопичила борг перед комунальним підприємством «Київтеплоенерго» понад 16 млн грн. Для вирішення питання стабільного надання послуг комерційна структура має або погасити борг або укласти договір реструктуризації.

Якщо «Водоканал-Сервіс» не виконає цих умов і люди, що проживають у будинках постануть перед ризиком відсутності теплопостачання, ми радимо головам ОСББ та ЖБК перейти на безпосередні договірні взаємовідносини із КП «Київтеплоенерго» в форматі колективного договору.

Про це йшлося сьогодні під час зустрічі заступника голови Київської міської державної адміністрації Петра Пантелеєва та директора структурного підрозділу «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтина Лопатіна.

«Ми маємо складну ситуацію, коли компанія посередник між кінцевим споживачем та теплопостачальною компанією не виконує своїх зобов’язань. Наразі борг «Водоканал-Сервісу» – понад 16 млн грн. Враховуючи, що «Київтеплоенерго» має забезпечувати 90% розрахунків за спожитий природний газ, тенденція утворення таких значних боргів неприйнятна виконавцем послуги, яким є «Водоканал-Сервіс». Не проведена інформаційна робота з людьми, не врегульоване питання боргу, а представники ОСББ та ЖБК не мають інформації про структуру цього боргу, який збільшується з кожним роком. Сьогодні будь-яка компанія, що взяла на себе зобов’язання перед клієнтами, повинна їх виконувати, а не створювати кризову ситуацію. Ми ініціювали зустріч із представниками «Водоканал-Сервіс», правліннями ОСББ та ЖБК і запропонували можливі в межах чинного законодавства варіанти виходу з цієї ситуації. Сподіваємось, наш алгоритм буде прийнято, і ми знімемо ризик відсутності тепла», – сказав Петро Пантелеєв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua