Версія для людей із вадами зору

Прокопів: українська діаспора є потужним лобістом українських інтересів у світі

27 серпня 2018 року

Прокопів: українська діаспора є потужним лобістом українських інтересів у світі

Сьогодні в українській столиці розпочинається «Форум української молоді діаспори Київ-2018». Протягом трьох днів за підтримки Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій, проходитимуть пленарні засідання та панельні дискусії щодо співпраці зі світовим українством. Перед початком акції делегати нашої діаспори у Канаді, Молдові, Сербії, Румунії та Угорщині зустрілися з представниками київської влади, аби визначити стратегічні напрямки взаємодії.

«Ми налаштовані продовжувати нашу співпрацю більш системно і конкретно. Нові проекти пропонуємо втілювати у різних галузях – від бізнесу до освіти. Треба максимально використовувати наш потенціал. І у ці дні, в рамках форуму, українські громадські організації матимуть можливість налагодити партнерські відносини з іноземними колегами. Це, звісно, сприятиме залученню додаткових інвестицій в Україну», -  зазначив президент Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій Мирослав Гочак.

Цьогоріч до форуму долучаться близько 300 молодих українців з різних куточків світу - мoлoді лідери та активна мoлoдь з української дiаспoри та України, представники Світового та Европейського Конґресу Українців, інших всеукраїнських та діаспорних організацій. Таким чином можна буде ознайомитися із реалізацією грантових проектів в Україні, зустрітися з іноземними партнерами і стати частиною команди, яка буде працювати над розвитком нашої країни.

«Ми у столиці реалізовуємо дуже багато ініціатив від друзів України за кордоном. Уже успішно функціонує громадський бюджет й електронні петиції. Зараз запроваджуємо за прикладом Торонто, інститут адвоката довіри. Таким чином, ми переймаємо досвід у наших міст-побратимів, і це відбувається в тому числі за сприяння нашої діаспори. Ми розуміємо, що світове українство зараз є потужним лобістом наших інтересів у світі. І Міська влада буде докладати зусиль, щоб наша співпраця розвивалася», - зазначив заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

У рамках взаємодії та на прохання Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій, місто розгляне можливість створення парку або скверу, який буде присвячено українській діаспорі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua