Версія для людей із вадами зору

Протиаварійні роботи на Володимирському узвозі тривають

02 грудня 2017 року, 20:17

Сьогодні, 2 грудня, відбулася заміна запірної арматури діаметром 500 мм на мережі на Володимирському узвозі. Окрім того, були встановлені регулятори тиску та повністю замінена підвідна до насосної станції. Про це повідомили у ПрАТ «АК «Київводоканал».

Завтра, 3 грудня, заплановані випробування регуляторів тиску. У понеділок, 4 грудня, почнуться роботи з відновлення благоустрою, які будуть продовжуватися до кінця середи, 6 грудня. У зазначений час рух буде відбуватися тільки однією смугою. У четвер, 7 грудня, рух Володимирським узвозом буде повністю відновлено.

Як зазначають ПрАТ «АК «Київводоканал», запірна арматура на Володимирському узвозі перебувала в експлуатації з 1973 року та на сьогодні повністю зношена та знаходилась у аварійному стані. За останні роки на цьому місці відбулося понад 15 аварій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua