Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Протягом останніх трьох тижнів за порушення правил паркування евакуювали майже 4 тисячі авто

09 вересня 2020 року, 14:28

Протягом останніх трьох тижнів за порушення правил паркування евакуювали майже 4 тисячі авто. Про це повідомили у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА.

«Мета міської влади – зменшити кількість евакуацій та створити умови, щоб водії не порушували правила зупинки, стоянки та паркування. Для цього, до прикладу, облаштовуємо перехоплюючі паркінги на в’їздах до Києва. Відсутність евакуацій означала б відсутність порушень правил паркування, відповідно – дороги розвантажаться від заторів та зменшиться кількість ДТП. Столичні водії мають усвідомити, що краще запаркуватися на 200-300 м далі, оплатити парковку і бути спокійними, аніж потім шукати авто на штрафмайданчиках і опалчувати штрафи», – зазначив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

За його словами, найпоширенішими порушеннями, за які евакуюють авто, є зупинка на пішохідному переході, зупинка на виїзді з прилеглих територій, на смугах громадського транспорту, перехрестях, зупинках громадського транспорту тощо.

Нагадуємо, що безпечно припаркувати автомобіль можна лише на спеціально відведених для цього майданчиках, сплативши за паркування у будь-який зручний спосіб:

  • у паркоматі,
  • мобільному додатку,
  • за допомогою SMS
  • придбавши паркувальний талон.

У разі порушень правил паркування і евакуації автомобіля сплатити штраф та оформити документи для видачі автомобіля можна за допомогою додатку Kyiv Smart City.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]