Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Пункти обігріву в Києві переведуть у режим очікування, але в разі надзвичайної ситуації вони надаватимуть киянам необхідні послуги – Департамент муніципальної безпеки КМДА

21 березня 2023 року, 17:14

Мережу пунктів обігріву планують перевести в режим очікування, враховуючи поступове потепління. Відповідне рішення буде винесене на засідання Ради оборони міста Києва. Наразі здійснюється підготовча робота в районах і визначаються терміни, про які буде повідомлено окремо. Про це повідомляє директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

Однак навіть у режимі очікування в разі масового відключення електроенергії або під час виникнення надзвичайних ситуацій усі 767 пунктів у тригодинний термін будуть приведені в готовність надавати необхідні послуги киянам – можливість зарядити мобільні пристрої, приготування їжі тощо.

«На основних об’єктах критичної інфраструктури міста на сьогодні відновлено й забезпечено тепло- та електрогенерацію. З огляду на зазначене, із 482 постійно діючих стаціонарних пунктів обігріву, які розгорнула влада Києва, ми пропонуватимемо залишити в робочому стані по 2 пункти в кожному районі, а 462 перевести в режим очікування. Час їх розгортання – 3 години», – зазначив Роман Ткачук. 

Уся інформація про графік роботи та статус пунктів обігріву буде відображена на мапі

Нагадаємо, що загалом спільно з відповідальним бізнесом та Державною службою з надзвичайних ситуацій в місті Києві розгорнуто 1014 пунктів обігріву – 729 з яких зараз працюють на постійній основі, ще 285 готові до розгортання у разі необхідності. Вони оснащені генераторами та всім необхідним обладнанням, аби люди могли підзарядити гаджети, під’єднатись до інтернету, випити чаю, перечекати негоду, зігрітися тощо.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]