Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Якуба Коласа, 8-А дозволить створити належні умови для надання соціальних та реабілітаційних послуг

02 серпня 2021 року, 16:28

У Святошинському районі реконструюють нежитлову будівлю на вулиці Якуба Коласа, 8-А з метою створення умов для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян. Підписане розпорядження КМДА № 1684.

Наразі у Святошинському районі на вулиці Чаадаєва, 3-А працює відділення надання соціальних та реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю Територіального центру соціального обслуговування Святошинського району м. Києва.

Проєктна потужність цього відділення – 80 дітей. Заклад розраховано для дітей з інвалідністю віком від 3 до 18 років. У відділенні працює 7 груп денного догляду 57 дітей та 23 дитини отримують спектр послуг на короткотривалому режимі 2-3 рази на тиждень. Із 2018 року на численні звернення батьків створена група для юнаків та дівчат з інвалідністю віком від 18 років. Проте робота цього відділення повністю не задовольняє потребу в наданні соціальних послуг особам з інвалідністю, які є мешканцями Святошинського району м. Києва.

Реконструкція нежитлової будівлі на вулиці Якуба Коласа, 8-А дозволить створити умови для надання соціальних та реабілітаційних послуг, послуг у сфері соціального захисту громадян. Також вказані роботи створять належні умови для реабілітації дітей та молоді.

Замовником робіт визначено Святошинську районну в місті Києві державну адміністрацію, яка має отримати вихідні дані для проєктування, визначити генеральні проєктну та підрядну будівельну організації для виконання робіт. Також РДА доручено забезпечити у 2021-2022 роках розроблення проєктної документації, проведення її експертизи та затвердження.

Під час укладання договору підряду на виконання робіт Святошинська РДА має обов’язково передбачити умови щодо надання підрядною будівельною організацією гарантії якості виконаних робіт та встановити гарантійний строк експлуатації об’єкта реконструкції не менше ніж 10 років.

Реконструкцію будівлі заплановано здійснити у 2021-2023 роках.

Виконання робіт з реконструкції нежитлової будівлі на вулиці Якуба Коласа, 8-А передбачено Програмою економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]