Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Роман Ткачук: «КМДА домагатиметься через суд обмеження роботи ТРЦ з проблемами пожежної безпеки»

28 березня 2018 року, 15:00

Київська міська державна адміністрація через суд домагатиметься призупинення роботи торгово-розважальних закладів, власники яких відмовляються усунути порушення пожежної безпеки. Про це під час прес-конференції у інформаційній агенції ГолосUA розповів начальник Управління з питань надзвичайних ситуацій Роман Ткачук.

За його словами, недоліки у питаннях пожежно-техногенної безпеки є у кожному ТРЦ Києва. За час дії мораторію на проведення перевірок суб’єктів підприємницької діяльності почастішали випадки пожеж, у тому числі у ресторанах та торгово-розважальних центрах.

«Наше завдання – домогтися від власників повного усунення цих порушень. В іншому випадку, ми вже обговорювали це питання з мером, інформація передаватиметься правоохоронцям. Тоді через суд будемо домагатися обмеження роботи ТРЦ до повного усунення проблем», – заявив начальник Управління та додав, що міська влада вже погодила свої дії з Головним управлінням ДСНС у м. Києві.

Роман Ткачук нагадав, що з 2017 року громада столиці фінансує оснащення Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у м. Києві.

«У минулому році виділено 6 млн грн на матеріально-технічне оснащення пожено-рятувального підрозділу, в цьому році виділено вже більше 20 млн грн», – додав він.

Нагадаємо, Київський міський голова доручив обстежити всі торгово-розважальні комплекси на відповідність нормам пожежної безпеки.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]