Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники КАРС ліквідовують наслідки російської військової агресії у столиці: триває розбір завалів в одній із багатоповерхівок, що раніше зазнала обстрілів (+фото)

21 квітня 2022 року, 9:58

Рятувальники Київської аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» щодня виконують роботи з ліквідації наслідків російської військової агресії у столиці та на Київщині, а також цілодобово відпрацьовують виклики громадян. Про це повідомив директор Департаменту муніципальної безпеки Роман Ткачук.

«Протягом 19 та 20 квітня рятувальники «Київської служби порятунку» виконують роботи з розбирання завалів у багатоповерхівці в Шевченківському районі, що раніше постраждала від ворожих обстрілів. За допомогою спецтехніки та автокрану виконано роботи з розбирання аварійних конструкцій на покрівлі будинку. Залучено до робіт від 9 до 12 рятувальників, і працюють вони по 6-7 годин щодня. Роботи тривають і сьогодні», – зазначив Роман Ткачук.

Він також поінформував, що підрозділ піротехнічних робіт КАРС «Київська служба порятунку» спільно з колегами ДСНС щодня проводять роботи з обстеження та вилучення вибухонебезпечних предметів у місцях ведення бойових дій на Київщині.

«Днями оперативні підрозділи КАРСу спільно з ГУ ДСНС в м. Києві, добровольцями та столичними комунальними службами долучилися до прибирання вулиць у селищі міського типу на Київщині, що зазнало руйнацій внаслідок ведення бойових дій», – додав директор Департаменту.

Загалом із початку повномасштабного вторгнення РФ, у період із 24 лютого до 20 квітня 2022 року, для попередження надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків оперативні підрозділи

КАРС «Київська служба порятунку» здійснили 264 виїзди:

• 192 виїзди на НС соціального характеру (нещасні випадки з людьми, деблокування постраждалих);
• 55 виїздів на НС техногенного походження (внаслідок аварій та катастроф, наявності шкідливих речовин у навколишньому середовищі, раптового руйнування будівель та споруд);
• 11 виїздів для профілактики НС (обстеження об’єктів та територій на наявність вибухонебезпечних предметів або шкідливих речовин)
• 6 виїздів на НС природного характеру (через метеорологічні явища).

Рятувальники розбирають завали в одній із багатоповерхівок столиці, що раніше зазнала обстрілів (Фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]