Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники КАРС розчищають автошлях і трамвайну лінію під Повітрофлотським шляхопроводом, щоб якнайшвидше відновити рух автотранспорту (+фото)

19 червня 2024 року, 21:09

Рятувальники КАРС розчищають автошлях і трамвайну лінію під частиною шляхопроводу, щоб якнайшвидше відновити рух автотранспорту. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

До робіт залучені 8 рятувальників комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку». Фахівці за допомогою спецінструментів демонтують металеві конструкції та розпилюють їх, щоб прибрати з дороги. Також демонтують аварійні елементи на самому шляхопроводі над вулицею Борщагівською, аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій. Роботи наразі тривають.

Рух транспорту вулицею Жилянською планується відновити найближчим часом.

Наразі замість трамваїв організоване автобусне сполучення за наступною схемою руху: вул. Старовокзальна – пл. Галицька – просп. Берестейський – вул. Борщагівська до Кільцевої дороги.

Нагадаємо, через обвал фрагментів пішохідної частини Повітрофлотського шляхопроводу на трамвайну лінію затримується рух трамваїв №№ 1, 3. Також тимчасово перекритий рух автівок уздовж трамвайної лінії.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]