Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Рятувальники КАРС та працівники «Муніципальної охорони» Києва допомагатимуть мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв

28 листопада 2022 року, 17:47

Через аварійні відключення електроенергії рятувальники комунальної аварійно-рятувальної служби «Київська служба порятунку» та працівники комунальної організації  «Муніципальна охорона» Києва відсьогодні допомагають мешканцям столиці з підзарядкою електропристроїв. Про це повідомляє Департамент муніципальної безпеки КМДА.

Зокрема, під час відключення електроенергії рятувальники КАРС виїжджають у найближчі від бази райони й організовують міні-пункти підзарядки, де мешканці найближчих будинків можуть підзарядити телефони та скористатися електрочайниками.

Комунальна організація «Муніципальна охорона» в умовах відсутності електропостачання продовжує забезпечувати безпеку міста та комунальних підприємств у повному обсязі. Крім цього, кияни можуть у будь-який час звернутися за допомогою до співробітників КО, що здійснюють охорону громадського порядку на вулицях міста, чиї автомобілі забезпечені засобами зв’язку та павербанками. Одночасно електропристроями можуть скористатися троє-четверо людей.

Нагадуємо, що на добові чергування заступають 15 рятувальників КАРС «Київська служба порятунку» та 170 працівників Муніципальної охорони, 50 із яких на автомобілях безпосередньо надаватимуть зазначену допомогу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]